Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Løgstør IF
Aabybro IF (2)
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Brønderslev IF
Brovst IF
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Aabybro IF (1)
IF Fremad Nørhalne
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Aabybro IF (2)
Brønderslev IF
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Brovst IF
Aabybro IF (1)
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
IF Fremad Nørhalne
Løgstør IF
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Aabybro IF (1)
Brønderslev IF
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
IF Fremad Nørhalne
Aabybro IF (2)
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Løgstør IF
Brovst IF
U6 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Øster Han Herred
Løgstør IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 64
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
VfL Pinneberg C
Boys13B1-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
TSV
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:50
Bogafjell IL 2
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:50
Grane Arendal 1
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:40
IF Lyseng
Boys10A-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:40
VfL Pinneberg A
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
Virup IF
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
RKG
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
12:20
Norsk Fotballakademi
Boys10A-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
12:20
Gimletroll IK 2
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
13:10
Randesund IL 1
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
13:10
Nr.3 fra Gruppe 3
Boys13B1-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
13:10
Nr.3 fra Gruppe 4
Boys13B1-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
Nr 1 fra Gruppe 1
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
Sondermarkens IK
Boys10A-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
Norsk Fotballakademi
Boys10A-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:50
Hammarby IF
Boys10A-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:40
Nr 2 fra Gruppe 2
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:40
Nr 2 fra Gruppe 1
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
Nr 3 fra Gruppe 2
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
Nr 3 fra Gruppe 1
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
Nr 4 fra Gruppe 1
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
Nr 5 fra Gruppe 1
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:50
Gimletroll IK 2
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:50
Randesund IL 1
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:50
OHH
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:50
Tuse IF
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Nr 5 fra Gruppe 1
Boys13B1-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Nr 5 fra Gruppe 3
Boys13B1-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Nr 4 fra Gruppe 1
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Nr 5 fra Gruppe 2
Boys10B-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Floy
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Alegria FK
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Frisk Asker IF 2
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Meiendorfer SV
Boys13B2-8
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Øster Han Herred
Brønderslev IF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Gjøl B
Biersted/Nørhalne
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Øster Han Herred
FK Alliancen
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Biersted/Nørhalne
Aabybro IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
FK Alliancen
Gjøl B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
Aabybro IF
Øster Han Herred
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
BIF/ØHIK
Hannæs Sport
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:45
BIF/ØHIK
Fjerritslev IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Øster Han Herred
Fjerritslev IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 64
|